Skip to content
Domestos Campaign website header

Campania #DreptulLaToalete a ajuns la final. Suntem bucuroși să vă anunțăm că din septembrie 2019 și până acum Domestos a donat produse de igienizare către 200 de unități de învățământ, a renovat 4 unități sanitare și a construit de la zero alte 4. Mulțumim tuturor pentru implicare!

Află mai multe și implică-te și tu!

Dreptul la toalete

REGULILE CAMPANIEI:

VEZI BENEFICIARII:

UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT CU TOALETĂ ÎN CURTEA ȘCOLII – CARE VA BENEFICIA DE CONSTRUCȚIE TOALETĂ- ETAPA VIII 2021

 

NR.CRT. UNITATEA DE INVAȚAMANT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “PROFOSERO IOAN MAN” - ION ROATĂ IALOMIȚA ION ROATĂ

 

UNITAȚI DE INVAȚAMANT CARE AU FOST SELECTATE PENTRU PRIMIREA DE PRODÂUSE DE IGIENA PENTRU MENȚINEREA CURAȚENIEI SI IGIENIZARII TOALETELOR – ETAPA A VIII-A 2021

 

NR.CRT. UNITATEA DE INVAȚAMANT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 ȘCOALA PRIMARĂ MUNAR ARAD MUNAR
2 GRADINITA NR.1 DRAGOSLAVELE ARGEȘ DRAGOSLAVELE
3 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DERNA BIHOR DERNA
4 SCOALA PRIMARA NR. 4 CUCORANI BOTOȘANI CUCORANI
5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,NICOLAE CĂLINESCU" COȘULA BOTOȘANI COȘULA
6 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.32 BRĂILA  
7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VASILE VOICULESCU" COMUNA PÂRSCOV BUZĂU PÂRSCOV
8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PAMFIL GEORGIAN" COMUNA GURA TEGHII BUZĂU GURA TEGHII
9 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL COMUNA CHIOJDU BUZĂU CHIOJDU
10 ȘCOALA DE BETON PRIMARĂ CARAȘ-SEVERIN REȘIŢA
11 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MELINESTI DOLJ MELINEȘTI
12 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN. SAVOIU" TG-JIU GORJ TÂRGU JIU
13 ȘCOALA GIMNAZIALA "GR.GEAMANU" TURCINESTI GORJ TURCINEŞTI
14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCA, PAȘCANI IAȘI PAȘCANI
15 GRĂDINIȚA NR. 4 SINTEȘTI - VIDRA ILFOV SINTEȘTI
16 SCOALA GIMNAZIALA "ZAHARIA BOIU" SIGHISOARA MUREȘ SIGHISOARA
17 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 CARACAL OLT CARACAL
18 SCOALA GIMNAZIALA BERINDEI OLT BERINDEI
19 SCOALA PRIMARA DUMBRAVA SUCEAVA DUMBRAVA
20 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POPENI SĂLAJ POPENI
21 SCOALA GIMNAZIALA GAGESTI VRANCEA GAGESTI
22 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.13 FOCSANI VRANCEA FOCSANI
23 SCOALA GIMNAZIALA, SAT BULETA, COM. MIHAESTI VÂLCEA MIHAESTI
24 SCOALA GIMNAZIALA, COM. MADULARI VÂLCEA MADULARI
25 SCOALA GIMNAZIALA, COM. TOMSANI VÂLCEA TOMSANI

UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT CU CONDIȚII DE IGIENĂ PRECARE – CARE VA BENEFICIA DE RENOVARE - ETAPA VII 2021

 

NR.CRT. UNITATEA DE INVAȚAMANT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 (GHEORGHE VERNESCU) BUZĂU RÂMNICU SĂRAT

 

UNITAȚI DE INVAȚAMANT CARE AU FOST SELECTATE PENTRU PRIMIREA DE PRODÂUSE DE IGIENA PENTRU MENȚINEREA CURAȚENIEI SI IGIENIZARII TOALETELOR – ETAPA A VII-A 2021

 

NR.CRT. UNITATEA DE INVAȚAMANT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 SCOALA GIMNAZIALĂ SUGAG ALBA ȘUGAG
2 SCOALA GIMNAZIALA "PROF. UNIV. DR. GHEORGHE BELEIU" POIANA VADULUI ALBA POIANA VADULUI
3 SCOALA PRIMARA MUNAR ARAD MUNAR
4 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "RAZĂ DE SOARE" PITEȘTI ARGEȘ PITEȘTI PITEȘTI
5 LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU ARGES MIOVENI
6 ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 REME?I BIHOR REMEȚI
7 ȘCOALA PRIMARĂ SAT COTORCA COMUNA GLODEANU SILIȘTEA BUZĂU COTORCA
8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GÂRBĂU, COM. GÂRBĂU CLUJ GÂRBĂU
9 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL “CĂSUŢA POVEȘTILOR” CONSTANŢA CONSTANŢA
10 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROMÂNESTI POTLOGI DAMBOVITA ROMÂNESTI
11 SCOALA PRIMARA CÂMPENI DOLJ CÂMPENI
12 SCOALA GENRALĂ NICOLAE BĂLCESCU TECUCI GALAŢI TECUCI
13 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN. SAVOIU" GORJ TÂRGU JIU
14 SCOALA GIMNAZIALA "ION VALCEANU" DRAGOTEST GORJ GODINEȘTI
15 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CONȚEȘTI IAȘI CONŢEȘTI
16 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 CREȚEȘTI ILFOV CRETESTI
17 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 SINTEȘTI - VIDRA ILFOV SINTEȘTI
18 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 143 MUNICIPIUL BUCUREȘTI SECTORUL 5
19 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "SPIRU VERGULESCU" SLATINA OLT SLATINA
20 ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI OLT IZBICENI
21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE DIBOȘ", COMUNA MĂNE?TI PRAHOVA MĂNEȘTI
22 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL STANCIOVA, ORAS RECAS TIMIS STANCIOVA
23 SCOALA GIMNAZIALA "ANGELA GHEORGHIU" ADJUD VRANCEA ADJUD
24 SCOALA GIMNAZIALA GAGESTI VRANCEA GAGESTI
25 SCOALA GIMNAZIALA, SAT MAGURA, COM. MIHAESTI VÂLCEA MIHAESTI

UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT CU TOALETĂ ÎN CURTEA ȘCOLII CARE VA BENEFICIA DE CONSTRUCȚIE TOALETĂ - ETAPA APRILIE 2021

 

NR.CRT. UNITATEA DE INVAȚAMANT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1, SAT SLOBOZIA BLĂNEASA, COMUNA NEGRILEȘTI GALAȚI NEGRILEȘTI

 

UNITĂȚI DE ÎNVĂȚĂMÂNT CARE AU FOST SELECTATE PENTRU PRIMIREA DE PRODUSE DE IGIENĂ PENTRU MENȚINEREA CURĂȚENIEI ȘI IGIENIZĂRII TOALETELOR – ETAPA APRILIE 2021

 

NR.CRT. UNITATEA DE INVAȚAMANT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 CUGIR ALBA CUGIR
2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ IRATOSU ARAD IRATOSU
3 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRIZBAV BRAȘOV CRIZBAV
4 CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ ”LACRIMA” BISTRIȚA-NĂSĂUD UNIREA
5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUFESTI BRĂILA TUFESTI
6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EPISCOP DIONISIE ROMANO" BUZĂU BUZĂU
7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SINOIE CONSTANȚA SINOIE
8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURA BĂRBULEȚULUI DÂMBOVIȚA GURA BĂRBULEȚULUI
9 ȘCOALA PRIMARĂ VIȘINA DÂMBOVIȚA VIȘINA
10 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRIGORE RĂDULESCU DÂMBOVIȚA BEZDEAD
11 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEGOIEȘTI DOLJ NEGOIEȘTI
12 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.25 GALAȚI GALAȚI
13 ŞCOALA GENERALĂ NR. 1 ION VALCEANU GORJ DRĂGOTEȘTI
14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROVINARI GORJ ROVINARI
15 LICEUL TEORETIC SFÂNTU NICOLAE HARGHITA GHEORGHENI
16 ȘCOALA GIMNAZIALĂ  BOROSOAIA IAȘI BOROSOAIA
17 LICEUL DE INFORMATICĂ GRIGORE MOISIL IAȘI IAȘI IAȘI
18 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DR. BERNÁDY GYÖRGY MUREȘ TÂRGU MUREȘ
19 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CONSTANTIN BRANCOVEANU OLT SLATINA
20 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CANDIANO POPESCU PRAHOVA PLOIEȘTI
21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENTRALĂ PRAHOVA CÂMPINA
22 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HERNEACOVA ORAS RECAS TIMIȘ HERNEACOVA
23 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DĂEȘTI VÂLCEA POPEȘTI
24 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COM. BĂRBĂTEȘTI VÂLCEA BĂRBĂTEȘTI
25 ȘCOALA NR. 1 IORGU RADU VASLUI BÂRLAD

UNITATEA DE INVAȚAMANT CU CONDIȚII DE IGIENĂ PRECARE – CARE VA BENEFICIA DE RENOVARE - ETAPA IANUARIE 2021

 

NR.CRT. UNITATEA DE INVAȚAMANT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “FLORIN FLEȘERIU” SEBEȘ ALBA SEBEȘ ALBA SEBEȘ

 

UNITAȚI DE INVAȚAMANT CARE AU FOST SELECTATE PENTRU PRIMIREA DE PRODUSE DE IGIENA PENTRU MENȚINEREA CURAȚENIEI SI IGIENIZARII TOALETELOR – ETAPA IANUARIE 2021

 

NR.CRT. UNITATEA DE INVAȚAMANT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘELARI ARGEȘ VALEA MARE PRAVĂŢ
2 ȘCOALA PRIMARA NR. 3 CATAMARESTI BOTOȘANI CATAMARESTI
3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ORMENIȘ BRAȘOV ORMENIȘ
4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ LANURILE BRĂILA LANURILE
5 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OANCEA BRĂILA OANCEA
6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SCURTEȘTI BUZĂU VADU PAȘII
7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 BUZĂU RÂMNICU SĂRAT
8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 RADU VODA CĂLĂRAȘI RADU VODĂ
9 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5 NICOLAE IORGA CONSTANȚA CONSTANȚA
10 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE VLAD DÂMBOVIȚA PUCHENI
11 ȘCOALA GIMNAZIALA BUCOVĂȚ DOLJ BUCOVĂȚ
12 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.7 GIURGIU GIURGIU GIURGIU
13 LICEUL TEORETIC O.C.TĂSLĂUANU TOPLIȚA HARGHITA TOPLIȚA
14 SCOALA GENERALĂ BRETEA ROMÂNĂ HUNEDOARA BRETEA ROMÂNĂ
15 LICEUL TEORETIC GHELARI HUNEDOARA GHELARI
16 SCOALA GIMNAZIALĂ DOLHEȘTI IAȘI DOLHEȘTI
17 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 CARACAL OLT CARACAL
18 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SPIRU VERGULESCU SLATINA OLT SLATINA
19 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SILVANIA - ȘIMLEU SILVANIEI SĂLAJ ȘIMLEU SILVANIEI
20 ȘCOALA GIMNAZIALA ION AFLOREI SUCEAVA IZVOARELE SUCEVEI
21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU COLFESCU TELEORMAN ALEXANDRIA
22 ȘCOALA GIMNAZIALA ING. ANGHEL SALIGNY TIMIȘ BANLOC
23 ȘCOALA GIMNAZIALA TEODOR BALASEL VÂLCEA ȘTEFĂNEȘTI
24 ȘCOALA GIMNAZIALA FERIGILE VÂLCEA COSTESTI
25 ȘCOALA GIMNAZIALA NR.1 STRAOANE VRANCEA STRAOANE

UNITATEA DE INVAȚAMANT CU TOALETA ÎN CURTEA ȘCOLII – CARE VA BENEFICIA DE CONSTRUCȚIE TOALETA - ETAPA IULIE 2020

 

NR.CRT. UNITATEA DE INVAȚAMANT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 SCOALA PRIMARA SAHASTRU, NEREJU  VRANCEA NEREJU

 

UNITAȚI DE INVAȚAMANT CARE AU FOST SELECTATE PENTRU PRIMIREA DE PRODUSE DE IGIENA PENTRU MENȚINEREA CURAȚENIEI SI IGIENIZARII TOALETELOR – ETAPA OCTOMBRIE 2020

 

NR.CRT. UNITATEA DE INVAȚAMANT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 GRADINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 CUGIR ALBA CUGIR
2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MIOARELE ARGEȘ MĂŢĂU
3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 BOGEI BIHOR BOGEI
4 GRADINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.51 BRAILA BRĂILA
5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ GEMENELE BRĂILA GEMENELE
6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RACIU DÂMBOVIȚA RACIU
7 SCOALA GIMNAZIALA \GHEORGHE BIBESCU\" CRAIOVA" DOLJ CRAIOVA
8 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 ROVINARI GORJ ROVINARI
9 SCOALA PRIMARA GODINESTI GORJ GODINEȘTI
10 ȘCOALA PRIMARĂ, BROŞTENI IAŞI BROŞTENI
11 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT “DUMBRAVA MINUNATĂ" SLOBOZIA IALOMIŢA SLOBOZIA
12 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 SINTEȘTI - VIDRA ILFOV SINTEȘTI
13 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SERAFIM DUICU” TÎRGU MUREȘ MUREŞ TÎRGU MUREŞ
14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BÂRGĂUANI NEAMŢ BÂRGAUANI
15 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GROJDIBODU OLT GROJDIBODU
16 ȘCOALA PRIMARĂ, SAT MOARA DOMNEASCĂ, COMUNA RÎFOV PRAHOVA MOARA DOMNEASCĂ
17 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “ION CREANGĂ" ZALĂU SĂLAJ ZALĂU
18 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6, SATU MARE SATU MARE SATU MARE
19 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR ALEXANDRIA TELEORMAN ALEXANDRIA
20 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IZVOARELE TELEORMAN IZVOARELE
21 SCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂGURA VÂLCEA MODOIA
22 SCOALA GIMNAZIALĂ SUTEȘTI VÂLCEA SUTEȘTI
23 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION MURGEANU", SAT ZORLENI VASLUI ZORLENI
24 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT RÂNZEȘTI VASLUI RÂNZEŞTI
25 LICEUL ,,TEORETIC,, D. ZAMFIRESCU ,, ODOBESTI VRANCEA UNIREA

UNITATEA DE INVAȚAMANT CU TOALETĂ ÎN INTERIORUL CLĂDIRII, DAR CU CONDIȚII DE IGIENĂ PRECARE – CARE VA BENEFICIA DE RENOVARE - ETAPA IULIE 2020

 

NR.CRT. UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOȘANI BOTOȘANI

 

UNITAȚI DE INVAȚAMANT CARE AU FOST SELECTATE PENTRU PRIMIREA DE PRODUSE DE IGIENA PENTRU MENȚINEREA CURAȚENIEI SI IGIENIZARII TOALETELOR – ETAPA IULIE 2020

 

NR.CRT. UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ FARAU ALBA FARAU
2 ȘCOALA PRIMARĂ BUGHEA ARGEŞ BUGHEA DE SUS
3 ȘCOALA PRIMARA NR. 2 STANCESTI BOTOŞANI STÂNCEȘTI
4 ȘCOALA GIMNAZIALA BERTESTII DE JOS BRĂILA BERTEȘTII DE JOS
5 GRADINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 7 BRAȘOV BRASOV BRASOV
6 LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "ELINA MATEI BASARAB" BUZĂU RÂMNICU SĂRAT
7 ȘCOALA PRIMARA NR.2 PROZANIC CĂLĂRAŞI VASILAŢI
8 COLEGIUL NATIONAL DIACONOVICI TIETZ CARAŞ-SEVERIN REŞIŢA
9 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “LIA MANOLIU” CORNEȘTI CLUJ CORNEȘTI
10 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 6 "NICOLAE TITULESCU" CONSTANȚA CONSTANȚA CONSTANȚA
11 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BÁLINT GÁBOR" CĂTĂLINA COVASNA CATALINA
12 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MATEI GR. VLĂDEANU" CÂNDEȘTI-VALE DÂMBOVIŢA CÂNDEŞTI-VALE
13 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 CREȚEȘTI ILFOV CREȚEȘTI
14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SARASĂU MARAMUREȘ SARASĂU
15 CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR 3 REGHIN MUREȘ REGHIN
16 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU", MUNICIPIUL ROMAN NEAMȚ ROMAN
17 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 SLATINA OLT SLATINA
18 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE LAZĂR" ZALĂU SĂLAJ ZALĂU
19 ȘCOALA GIMNAZIALĂ HOGHILAG SIBIU HOGHILAG
20 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "STEFAN CEL MARE" CÂRLIBABA SUCEAVA CÂRLIBABA
21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ANISOARA ODEANU" LUGOJ TIMIŞ LUGOJ
22 ȘCOALA GIMNAZIALĂ LIEBLING TIMIŞ LIEBLING
23 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 TULCEA TULCEA TULCEA
24 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VASILE IFTIMESCU" VALEA SARII VRANCEA VALEA SĂRII
25 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MARESAL ALEXANDRU AVERESCU" ADJUD VRANCEA ADJUD

UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT CU TOALETĂ ÎN CURTEA ȘCOLII – CARE VA BENEFICIA DE CONSTRUCȚIE TOALETĂ - ETAPA APRILIE 2020

 

NR.CRT. UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIETROŞANI TELEORMAN PIETROŞANI

 

UNITĂȚI DE ÎNVĂȚĂMÂNT CARE AU FOST SELECTATE PENTRU PRIMIREA DE PRODUSE DE IGIENĂ PENTRU MENȚINEREA CURĂȚENIEI ȘI IGIENIZĂRII TOALETELOR – ETAPA APRILIE 2020

 

NR.CRT. UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SINGIDAVA" CUGIR ALBA CUGIR
2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "THEODOR AMAN" CÂMPULUNG ARGEŞ CÂMPULUNG
3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PETRU RAREŞ" CERVICESTI BOTOŞANI CERVICEŞTI
4 ŞCOALA GIMNAZIALĂ ROMANU BRĂILA ROMANU
5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ NR.1 CĂLĂRAŞI CĂLĂRAŞI CĂLĂRAŞI
6 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL "PITICOT" - STRUCTURA 1 DEJ CLUJ DEJ
7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GOGOŞU DOLJ GOGOŞU
8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNEȘTI DÂMBOVIŢA CORNEŞTI
9 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”DORA DALLES” BUCȘANI DÂMBOVIŢA BUCŞANI
10 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT "VOINICELUL" SLOBOZIA IALOMIŢA SLOBOZIA
11 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOURENI IAŞI BOURENI
12 ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCA, PAȘCANI IAŞI PAŞCANI
13 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RECEA MARAMUREŞ RECEA
14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 ORBENI BACĂU ORBENI
15 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA BIHOR ORADEA
16 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 149 MUNICIPIUL BUCUREȘTI BUCUREȘTI SECTORUL 3
17 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂU DE MORI HUNEDOARA RÂU DE MORI
18 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRODINA DE SUS SUCEAVA BRODINA
19 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 47, MUNICIPIUL PLOIEȘTI PRAHOVA PLOIEȘTI
20 CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ SATU MARE SATU MARE
21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CAROL I", MUNICIPIUL ROMAN NEAMŢ ROMAN
22 ȘCOALA GIMNAZIALĂ STOILEŞTI VÂLCEA STOILEŞTI
23 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SAT MĂGURA VÂLCEA MODOIA
24 ŞCOALA PRIMARĂ, SAT TELEJNA VASLUI TELEJNA
25 GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 15, MUN. VASLUI VASLUI VASLUI

UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT CU TOALETĂ ÎN INTERIORUL CLĂDIRII, DAR CU CONDIȚII DE IGIENĂ PRECARE – CARE VA BENEFICIA DE RENOVARE - ETAPA IANUARIE 2020

 

NR.CRT. UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICU
ALBU", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ
NEAMȚ PIATRA-NEAMŢ

 

UNITĂȚI DE ÎNVĂȚĂMÂNT CARE AU FOST SELECTATE PENTRU PRIMIREA DE PRODUSE DE IGIENĂ PENTRU MENȚINEREA CURĂȚENIEI ȘI IGIENIZĂRII TOALETELOR – ETAPA IANUARIE 2020

 

NR.CRT. UNITATEA DE ÎNVĂȚĂMÂNT JUDEȚUL LOCALITATEA
1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” OSEȘTI VASLUI OSESTI
2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CONSTANTIN MORARIU PĂTRĂUȚI SUCEAVA PĂTRĂUȚI
3 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 ’MIHAIL KOICIU’ CONSTANŢA CONSTANŢA CONSTANŢA
4 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BROSCARI OLT BĂLTENI
5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON POMPILIU ȘTEI BIHOR ŞTEI
6 SCOALA GIMNAZIALA POMI SATU MARE POMI
7 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT MACISENI, COMUNA CORNI GALAŢI MĂCIŞENI
8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEACA OLT SEACA
9 SCOALA GIMNAZIALA FOENI TIMIŞ FOENI
10 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "VASILE BORCEA" BEREŞTI-BISTRIŢA BACĂU BEREŞTI-BISTRIŢA
11 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AUREL MOSORA" SIGHIȘOARA MUREŞ SIGHIŞOARA
12 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VALEA CETATUIA ARGEȘ VALEA CETĂŢUIA
13 LICEUL TEORETIC - COM. FILIPEȘTII DE PĂDURE PRAHOVA FILIPEŞTII DE PĂDURE
14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.5 SĂCELE BRAȘOV SĂCELE
15 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "NAPSUGÁR" SFÂNTU GHEORGHE COVASNA SFÂNTU GHEORGHE
16 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 14, IAŞI IAŞI IAŞI
17 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1, SAT CARAPCESTI, COMUNA COROD GALAŢI CĂRĂPCEŞTI
18 ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ ION TEODORESCU IALOMIŢA SLOBOZIA
19 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 1, ŞTEFĂNEŞTII DE JOS ILFOV ŞTEFĂNEŞTII DE JOS
20 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GOLEȘTI VRANCEA GOLEŞTI
21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MOLOGEȘTI VÂLCEA LALOŞU
22 ŞCOALA PRIMARĂ SAT ZILIŞTEANCA COMUNA POŞTA CÂLNĂU BUZĂU ZILIŞTEANCA
23 ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ECATERINA TEODOROIU" MĂRĂȘEȘTI VRANCEA MĂRĂŞEŞTI
24 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”NICOLAE VLAD” PUCHENI DÂMBOVIŢA PUCHENI
25 ȘCOALA PRIMARĂ MĂDRIGEŞTI ARAD MĂDRIGEŞTI