Ugrás a tartalomra
  1. Kezdőlap/
  2. HIGIÉNIÁBÓL JELES PROGRAM
Higiéniából Jeles Program Fejléc

HIGIÉNIÁBÓL JELES PROGRAM

Véget ért a Domestos 2021. május 1. és június 30. között zajló Higiéniából jeles iskolamosdó programja.

Köszönjük, hogy támogatta az iskolákat!

A promóció ideje alatt már egy Domestos termék vásárlásával, és egyetlen szavazattal bárki megnyerhette az 5 db SHARP légtisztító, vagy a napi nyereménycsomagok egyikét. A részvétellel azonban nem csak a saját otthonába varázsolhatott tisztaságot.

A játékosoknak köszönhetően ugyanis 100 iskola részesült a 240 000 Ft értékű higiéniai csomagban, ami azt jelenti, hogy a Domestos 24 millió forint értékben segítette a magyar iskolákat és tanulókat.

Köszönjük mindenkinek, aki velünk játszott, ezzel is segítve az iskolák tisztaságáért vívott küzdelmünket!

Figyeljünk a gyerekekre!

Fontosnak tartjuk, hogy a gyerekek is megismerjék a higiénia és a tisztaság fontosságát. Ehhez egy ingyenesen letölthető oktatóanyagot teszünk közzé, amelyet az alábbi gombra kattintva bárki letölthet, kinyomtathat és kihelyezhet.

LETÖLTÖM

Bővebben a programról:

A Domestos idén is megállíthatatlanul küzd a vírusok és baktériumok ellen! A programot azért indítottuk útjára, hogy támogatást adjunk az iskoláknak az egyik legfontosabb problémakör megoldásában, a higiénia javításában, ennek köszönhetően a betegségek megelőzésében is. Célunk, hogy megtaláljuk azokat az iskolákat, ahol legjobban hasznosulhat a támogatás és helyszíni akcióval hívjuk fel az emberek figyelmét az iskolai illemhelyek higiéniájának fontosságára, emellett ösztönözzük a gyerekeket a helyes tisztálkodási szokások elsajátítására.

Idén 100 darab kiválasztott általános iskolába juttatunk el több hónapra elegendő higiéniai csomagot.

NYERTES ISKOLÁK

  1. Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Abony Kálvin János utca 11.)

  2. Balsaráti Vitus János Általános Iskola (Dombegyház Aradi utca 9-11.)

  3. Szegedi Arany János Általános Iskola (Szeged Kukovecz Nana utca 4-6.)

  4. Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola (Tiszaújváros Deák Ferenc tér 16.)

  5. Csány-Szendrey Általános Iskola Belvárosi Tagiskolája (Keszthely Deák Ferenc utca 25.)

  6. Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola (Hatvan Géza fejedelem utca 2.)

  7. Levéli Német Nemzetiségi Általános Iskola (Levél Fő utca 10.)

  8. Egyházasrádóci Kossuth Lajos Általános Iskola (Egyházasrádóc Kossuth Lajos utca 86.)

  9. Nagyfügedi Arany János Általános Iskola (Nagyfüged Kossuth Lajos út 9.)

  10. Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola (Nyergesújfalu Padányi tér 35.A)

  11. Szabó Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Vésztő Vörösmarty utca 1-7.)

  12. Budapest IX. Kerületi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Budapest IX. kerület Mester utca 67.)

  13. Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola (Dunakeszi Károlyi utca 23.)

  14. Csete Balázs Általános Iskola (Jászkisér Petőfi Sándor út 1.)

  15. Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola (Csákvár Szabadság tér 8.)

  16. Oladi Általános Iskola (Szombathely Simon István utca 2-6.)

  17. Bajai Eötvös József Általános Iskola (Baja Bezerédj utca 15.)

  18. Bagodi Fekete István Általános Iskola Salomvári Tagintézménye (Salomvár Kossuth utca 5)

  19. Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola (Békés József A. utca 12.)

  20. Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola (Balassagyarmat Dózsa György út 17.)

  21. Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola (Hódmezővásárhely Szent István utca 75.)

  22. Nagyvenyimi Kossuth Lajos Általános Iskola (Nagyvenyim Fő utca 16.)

  23. Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola (Pécs Anikó utca 1.)

  24. Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola Posta utcai telephely (Dunakeszi Posta utca 5.)

  25. Hartyán Általános Iskola (Budapest XV. kerület Hartyán köz 2-4.)

  26. Tiszatenyői Szent István Általános Iskola (Tiszatenyő Petőfi út 6-8.)

  27. Ibolya Utcai Általános Iskola (Debrecen Ibolya utca 3.)

  28. Barsi Dénes Általános Iskola (Komádi Fő utca 10-18.)

  29. Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Bátaszék Budai Nagy Antal utca 11.)

  30. Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola (Budapest XI. kerület Kiskőrös utca 1.)

  31. Tatabányai Éltes Mátyás Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Készségfejlesztő Iskola (Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)

  32. Csóri Mátyás Király Általános Iskola (Csór Fő tér 1.)

  33. Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye (Tata Fazekas utca 47.)

  34. Gyöngyösi Arany János Általános Iskola (Gyöngyös Jeruzsálem utca 1.)

  35. Vaszary János Általános Iskola Jázmin Utcai Tagintézménye (Tata Jázmin utca 23)

  36. Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola (Herend Iskola utca 8.)

  37. Kőbányai Kada Mihály Általános Iskola (Budapest X. kerület Kada utca 27-29.)

  38. Erőss Lajos Református Általános Iskola (Püspökladány Kálvin tér 1-3.)

  39. yöngyöspatai Nekcsei Demeter Általános Iskola (Gyöngyöspata Fő út 49-51.)

  40. Cházár András Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium, Fejlesztő Nevelést-Oktatást Végző Iskola Simon Antal Tagintézménye (Vác Naszály út 29.)

  41. Szegő Gábor Általános Iskola (Szolnok Templom út 6.)

  42. Kastélydombi Általános Iskola (Budapest XVIII. kerület Nemes utca 56-60.)

  43. Budapest XX. Kerületi Hajós Alfréd Általános Iskola (Budapest XX. kerület Lajtha László utca 5-7.)

  44. Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium (Békéscsaba Haán Lajos utca 2-4.)

  45. Debreceni Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium (Debrecen Budai Ézsaiás utca 2.)

  46. Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (Budapest IV. kerület Erzsébet utca 69.)

  47. Budapest XX. Kerületi Ady Endre Általános Iskola (Budapest XX. kerület Ady Endre utca 98.)

  48. Budapest III. Kerületi Kerék Általános Iskola és Gimnázium (Budapest III. kerület Kerék utca 18-20.)

  49. Bajai Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelés-oktatást Végző Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Oltványi utca 14. szám alatti telephelye (Baja Oltványi utca 14.)

  50. Érdi Bolyai János Általános Iskola (Érd Erzsébet utca 24-32.)

  51. Kunmadarasi Általános Iskola (Kunmadaras Kossuth tér 5.)

  52. Csontváry Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Zalahaláp Iskola utca 3.)

  53. Szentesi Koszta József Általános Iskola (Szentes Köztársaság utca 6.)

  54. Csongrád és Térsége Általános Iskola Piroskavárosi Általános Iskolája (Csongrád Piroska János tér 3.)

  55. Cserhátliget Általános Iskola (Penc Rákóczi utca 29.)

  56. Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Makó Szegedi utca 4-6.)

  57. Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Szeged Építő utca 9/A)

  58. Hatvani 5. Számú Általános Iskola (Hatvan Szabadság út 13.)

  59. Mályi Móra Ferenc Általános Iskola (Mályi Móra Ferenc utca 11.)

  60. Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola (Budapest XXI. kerület Kolozsvári utca 61.)

  61. Abonyi Montágh Imre Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda és Általános Iskola (Abony Bicskei út 2.)

  62. Martfűi József Attila Általános Iskola (Martfű Május 1. út 2.)

  63. Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Zalabér Hunyadi János utca 2.)

  64. Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (Kaposvár Bárczi Gusztáv utca 2.)

  65. Bajai Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelés-oktatást Végző Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (Baja Barátság tér 18.)

  66. Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola (Veszprém Cholnoky Jenőutca 21.)

  67. Bocskai Általános Iskola Makláry Lajos Alapfokú Művészeti Tagintézménye (Hajdúnánás Iskola utca 3.)

  68. Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Ceglédbercel Pesti út 160.)

  69. Göllesz Viktor Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Beszédjavító Általános Iskolája (Budapest XVI. kerület Szent Imre utca 115.)

  70. Kispesti Kós Károly Általános Iskola (Budapest XIX. kerület Hungária út 28.)

  71. Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola 004-es telephelye (Dunakeszi F? út 143.)

  72. Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola (Zalaegerszeg Landorhegyi út 12.)

  73. Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola (Túrkeve Petőfi tér 6.)

  74. Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Nagybajomi Tagintézménye (Nagybajom Kossuth L. utca 1.)

  75. Székesfehérvári Németh László Általános Iskola (Székesfehérvár Salétrom utca 4-6.)

  76. Pátrohai Móricz Zsigmond Általános Iskola (Pátroha Szabadság utca 7.)

  77. Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola (Körmend Thököly Imre utca 31.)

  78. Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Szeged Tabán utca 17.)

  79. Hímesházi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Himesháza Radnóti telep 74.)

  80. Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola (Nagykanizsa Csokonai utca 1.)

  81. Zalalövői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Zalalövő Rákóczi utca 1.)

  82. Zalaegerszegi Petőfi Sándor Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola (Zalaegerszeg Kosztolányi Dezső utca 17-21.)

  83. Nyíregyházi Bem József Általános Iskola (Nyíregyháza Epreskert utca 10.)

  84. Dunakeszi Szent István Általános Iskola (Dunakeszi Repülőtéri út 3/a)

  85. Budapest III. Kerületi Csalogány Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon (Budapest III. kerület San Marco utca 48-50.)

  86. Rózsaszentmártoni Móra Ferenc Általános Iskola (Rózsaszentmárton Iskola út 27./A)

  87. Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium (Budapest XIV. kerület Kántorné sétány 1-5.)

  88. Zichy Antónia Általános Iskola Sótonyi Tagiskolája (Sótony Kossuth Lajos utca 27.)

  89. Barsi Dénes Általános Iskola Komádi, Fő u. 96. szám alatti telephelye (Komádi Fő utca 96.)

  90. Sennyey Elza Általános Iskola (Mándok Szent István tér 2-3.)

  91. Tamási Áron Általános Iskola, Gimnázium és Német Nemzetiségi Gimnázium (Budapest XII. kerület Mártonhegyi út 34.)

  92. Aggteleki Általános Iskola Zádorfalvai Telephelye (Zádorfalva Kossuth út 4.)

  93. Aranyhíd Egységes Gyógypedagógiai, Konduktív Pedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola (Szombathely Dózsa György utca 6.)

  94. Boldogi Berecz Antal Általános Iskola (Boldog Árpád út 23.)

  95. Váci Juhász Gyula Általános Iskola (Vác Báthori utca 17-19.)

  96. Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola (Páty Bocskai utca 9.)

  97. Győri Tulipános Általános Iskola Kisbácsai Telephelye (Győr Sövény utca 15.)

  98. Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola (Hajdúszoboszló Arany János utca 2.)

  99. Szabó Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bartók Béla Téri Telephelye (Vésztő Bartók B. tér 2-4.)

  100. Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola (Debrecen Böszörményi út 150-152.)